Istobal

Istobal

شرکت ISTOBAL در سال 1950 توسط اسماعیل توماس آلاکرئو، در والنسیای اسپانیا تأسیس گردید. آغاز به کار این شرکت در قالب یک تعمیرگاه خودرو بود که منجر به طراحی اولین دستگاه روغنکاری خودرو توسط مؤسس آن شد. به پشتوانه موفقیت حاصله از اختراع این دستگاه، ایستوبال زمینه کاری خود را از تعمیر خودرو به تولید تجهیزات خدمات خودرو تغییر داد. این شرکت در سال 1963 اولین کارواش دروازه ای خود را با پمپ فشار قوی تولید نمود. سرانجام سال 1973، سال شکوفایی ایستوبال در عرصه کارواش های اتوماتیک بود، چرا که این شرکت با تولید اولین کارواش اتوماتیک دارای برس و خشک کن، به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت معرفی شد. 24 سال بعد کارواش های دروازه ای سری M که شامل دستگاه های مدرن ایستوبال است، تولید و به بازار معرفی گردید. ایستوبال از سال 2004 با ایجاد شرکت های تابعه در دیگر کشورهای قاره اروپا و کل جهان، شروع به گسترش روند تولید خود نمود. این شرکت هم اکنون با داشتن 9 زیرمجموعه و کارخانه تولید و مونتاژ در کشورهایی همچون اسپانیا، فرانسه، برزیل و ایالات متحده و صادر نمودن محصولات به حدود 70 کشور، به عنوان یکی از برندهای پیشرو در زمینه تجهیزات مکانیزه شستشوی خودرو در سطح دنیا شناخته می شود.

انواع محصولات ایستوبال

در حال حاضر محصولات تولیدی ایستوبال عبارتند از: کارواش اتوماتیک دروازه‌ای یا رول اوور، تونل اتوماتیک، جت واش، شستشوی اتوماتیک دستگاه‌های سنگین، تجهیزات شستشوی اتوماتیک قطار و واگن، تجهیزات جانبی، مواد شوینده و نگهدارنده، و سیستم های تصفیه و بازگشت آب.

ویژگی های ایستوبال

- نوآوری: یافتن راه حل های جدید برای محصولات و خدمات جدید و ارائه آن ها به مردم برای رفاه بیشتر آن ها.
- پیشرفت: بررسی و تحقیق مداوم در جهت بهبود عملکرد و ارتقای محصولات.
- برتری: یافتن راه حل های موثر و کارآمد برای انجام تمامی کارها برای ایجاد بالاترین کیفیت و در عین حال سریع ترین و ساده ترین راهکار.
- تمرکز بر خدمات: تمرکز بر دستیابی به حداکثر رضایتمندی مشتری و توجه به نیاز آن ها برای کسب تجربه در زمینه راهنمایی مشتریان آینده.
- تعهد: در نظر گرفتن اصول اخلاقی، صداقت و پاسخگویی مناسب در جهت ایجاد اعتماد و داشتن روابط بلند مدت با مشتریان.